Catering a priestory pre vaše eventy

You are here:

Catering, príjemné prostredie, krásne priestory a profesionálny servis. Usporiadajte podujatie, ktoré si vaši hostia budú pamätať ešte dlho po jeho skončení. Penzión Zemiansky dvor je tu, aby vám pomohol zrealizovať vaše plány a zabezpečil ideálne priestory pre oslavy, svadby a firemné akcie.

catering a svadobna_sala_eventove_priestory_penzion_zemiansky_dvor

Catering a priestory pre svadby

Romantická, elegantná a nezabudnuteľná. Svadobné priestory Penziónu Zemiansky dvor sa postarajú o to, aby vaša svadba bola presne taká, ako ste si ju predstavovali. Nech už preferujete svadbu pod holým nebom v záhrade, elegantnú ceremóniu v sále alebo rustikálnu oslavu v štýlovom interiéri, tu nájdete presne to, čo hľadáte.

Oslavy a jubileá

Rodinná oslava, okrúhliny či iné jubileum sú výnimočnými udalosťami, ktoré si zaslúžia byť oslávené v nezabudnuteľnom prostredí. Výber správneho miesta a profesionálny catering zabezpečia, aby vaša oslava prebehla hladko, bez starostí a bola pre všetkých nezabudnuteľným zážitkom.

svadobne_priestory_lareunion_priestory_zemiansky_dvor

Firemné akcie a eventy

Penzión Zemiansky dvor disponuje širokou škálou priestorov, ktoré sú ideálne pre rôzne typy firemných akcií a eventov. Bez ohľadu na to či ide o teambuilding, konferenciu, vianočný večierok alebo veľké rodinné dni pre firmy, je dôležité mať k dispozícii vhodné miesto, ktoré ponúka nielen skvelé priestory, ale aj vynikajúci catering a možnosti pre rôzne aktivity.

catering_trnava_penzion_zemiansky_dvor_surovce

Catering na mieru

Výber správneho cateringu je kľúčovým faktorom pre úspech každej udalosti. La Reunion cateringové služby sú šité na mieru podľa potrieb vášho podujatia. Očarí vás široká ponuka jedál s dôrazom na kvalitu surovín a profesionálny prístup k príprave a servisu jedál.

Galéria

Rezervujte si termín alebo získajte viac informácií

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.