Priestory na oslavu & catering

You are here:

Priestory na oslavu v prírodných tónoch, príjemných materiáloch a so srdečnou atmosférou. Objavte ponuku našich priestorov pre rodinné oslavy a jubileá v Penzióne Zemiansky dvor. S výberom správneho miesta a profesionálneho menu na oslavu vám v La Reunion radi pomôžeme. Oslava tak bude pre vás bez starostí a môžete si ju naplno užiť so svojimi hosťami.

priestotry-na-oslavu_svadbu_firemnu_akciu_penzion_zemiansky_dvor

Priestory na oslavu

Pre vašu oslavu máte v Zemianskom dvore na výber z viacerých priestorov. Prvou možnosťou je prostredie Gazdovskej izby, ktorá svojou kapacitou zabezpečí pohodlie pre 50 hostí. Pre väčšie oslavy a jubileá do 140 hostí je vám k dispozícii väčšia sála s veľkou terasou, a ak by ste sa rozhodli pre oslavu pod holým nebom je vám k dispozícii rozľahlý a udržiavaný areál Penziónu Zemiansky dvor. Zaujala vás ponuka našich priestorov? Kontaktujte nás a zistite aktuálnu obsadenosť a dostupnosť voľných termínov.

catering_na_mieru_lareunion

Catering a jedlo na oslavu

Jedlo na oslavu od profesionálneho dodávateľa, nielen dodá oslave celkom iný nádych, no zabezpečí vám čas na vašich hostí. Rezervujte si menu na oslavu 50, 60, 70 rokov či iných jubileí a osláv od profesionálneho dodávateľa cateringu, ktorý zabezpečí hlavné jedlo, predjedlo na oslavu i bufetové stoly. Bez ohľadu na veľkosť a charakter vašej oslavy, naším cieľom je zabezpečiť, aby všetko prebehlo hladko a podľa vašich predstáv.

Galéria

Rezervujte si termín pre svoj event

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.