Firemné akcie a eventy

You are here:

Firemné akcie sú dôležitou súčasťou kultúry každej spoločnosti. Bez ohľadu na to či ide o teambuilding, konferenciu, vianočný večierok alebo Family days – veľké rodinné dni pre firmy, je dôležité mať k dispozícii vhodné miesto, ktoré ponúka nielen skvelé priestory, ale aj vynikajúci catering a možnosti pre rôzne aktivity.

Priestory pre Firemné akcie

Pre firemné akcie máme k dispozícii 2 interiérové priestory s príjemnou atmosférou a dostupným vybavením pre plné pracovné nasadenie. Nech už plánujete teambuildingovú aktivitu, konferenciu, vianočný večierok alebo inú firemnú udalosť môžete si zvoliť Gazdovskú izbu s kapacitou 50 hostí, alebo priestrannú sálu s kapacitou až 140 hostí.

catering_na_mieru_lareunion

Catering na firemné akcie

Kvalitný catering je kľúčovým prvkom každej firemnej akcie. V Penzióne Zemiansky dvor zabezpečujeme cateringové služby, ktoré sú šité na mieru potrebám vašej spoločnosti. Od štýlových občerstvení, cez bufetové stoly, špeciálne burger menu až po elegantné večere. Skúsený tím sa postará o to, aby pohostenie pre kolegov oslovilo aj tých najnáročnejších gurmánov. S dôrazom na kvalitu surovín a prezentáciu jedál bude cateringový servis od La Reunion príjemným doplnkom vášho firemného podujatia.

firemne_akcie_svadby_oslavy_penzion_zemiansky_dvor_surovce

Eventové priestory až do 1000 hostí

S kapacitou priestorov až do 1000 hostí je Penzión Zemiansky dvor ideálnym miestom pre veľké firemné udalosti. Okrem interiérových priestorov a cateringu ponúka Penzión Zemiansky Dvor aj širokú škálu aktivít pre teambuilding a veľké rodinné family days pre firmy. Od outdoorových aktivít, ako je lukostreľba až po kreatívne workshopy, ako je škola varenia.

Galéria

Rezervujte si voľný termín pre svoj event

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.